O SPOTKANIU

Czym są PSP?

Pomorskie Spotkania Piwowarów (PSP) to unikalne w skali kraju wydarzenie, organizowane w formie konferencji połączonej z wymianą trendów, doświadczeń i dobrych praktyk, przyciąga osoby zainteresowane promowaniem i rozwojem marek browarniczych.

Celem PSP jest integracja środowiska piwowarskiego poprzez omówienie kondycji branży, sposobów jej promowania i wypracowania strategii rozwoju marki browarniczej.

Zaproszeni goście opowiedzą o sukcesach i bolączkach branży piwowarskiej w Polsce. Organizatorzy zapowiadają bardzo różnorodną tematykę wystąpień; od zagadnień naukowo-technologicznych procesu warzenia piwa po tematykę z zakresu prawa i sposobów finansowania piwnego biznesu.

Wśród zaproszonych ekspertów znajdą się m.in. laureat ubiegłorocznego konkursu Czerwonej Róży oraz Gdyńskiego Biznesplanu – Mariusz Jakubowski (Better Industry), który opowie o kombuchy i jej zastosowaniu w browarnictwie, Henry Shelonzek (BioWar) – jeden z założycieli „Mad Driver”, pierwszej polskiej firmy specjalizującej się w produkcji bezalkoholowych piw rzemieślniczych oraz twórca pierwszych polskich płynnych drożdży – Filip Paprocki (Fermentum Mobile).

Do kogo skierowane są PSP?

PSP są wydarzeniem skierowanym do osób zainteresowanych rozwojem branży piwowarskiej,
a w szczególności do:

  • piwowarów rzemieślniczych;
  • piwowarów regionalnych;
  • piwowarów restauracyjnych;
  • piwowarów domowych
  • pasjonatów piwowarstwa.

Dlaczego warto się zapisać?

Pomorskie Spotkania Piwowarów stworzone są dla ekspertów, praktyków i osób poszukujących wysokiej jakości wyrobów. Jest to okazja do nawiązania dialogu i zdobycia przydatnych kontaktów.

Przede wszystkim jednak, PSP to świetna atmosfera sprzyjająca wymianie nabytych doświadczeń oraz przekazaniu najnowszych trendów i pomysłów na działania.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć tutaj